Dobromat

08.11.2017

Nově můžete přispět na opravu hejčínských varhan i nákupem přes internet v e-shopech, které podporují Dobromat.cz, kde jsme zaregistrovaní jako Římskokatolická farnost Olomouc-Hejčín.

Jděte prosím na stránky www.dobromat.cz, jednoduše vyberte v kterém e-shopu chcete nakoupit a v druhé kolonce "podpořím" vyberte nás. Kliknutím na "začít nákup" budete přesměrováni na daný e-shop, přičemž při tomto postupu cílový e-shop vrátí určité procento z vašeho nákupu do naší sbírky. Např. nakoupíte zboží za 1000,- Kč a e-shop z této přijaté částky pošle 30,- Kč přes Dobromat nám. Důležité je vědět to, že cena nákupu zůstává stejná. Používání Dobromatu vás nestojí ani korunu navíc. I přes to nám však svým nákupem přispějete částkou ve výši několika %. Takto získané finanční prostředky budou výhradně převedeny do fondu na opravu varhan a použity na jejich opravu. Zaregistrováno je několik stovek e-shopů, mezi nimi i velmi hojně využívané, např. Mall.cz, Pilulka.cz, AliExpress, Prodeti.cz, Booking.com, KnihyDobrovsky.cz, Kasa.cz, Euronics.cz, Nejlevnejsipneu.cz a mnoho dalších.

Pro zjednodušení můžete použít tento odkaz:

https://dobromat.cz/podporim/farnost-olomouc-hejcin

Vyberte jen e-shop a nákupem podpoříte hejčínské varhany.

Můžete si do svého internetového prohlížeče nainstalovat i rozšíření - pomocníka. Díky němu při navštívení a nákupu u spřízněného e-shopu nás automaticky podpoříte. Pomocník je ke stažení zde: https://dobromat.cz/rozsireni/pridat